Wat is dit voor site? Wij zoeken de goedkoopste boeken op internet. Flesh and Blood (Alex Delaware series, Book 15)vonden we het goedkoopst op Bol.com voor €10.49. We hebben gezocht in nieuwe en tweedehands boeken. Rechtsonderaan de pagina kan je het boek direct bestellen via Bol .com.

Flesh and Blood (Alex Delaware series, Book 15)

Engels | Druk: New ed | Paperback | 9780747265009 | 576 pagina's

Jonathan Kellerman - 9780747265009

 

Engels | Druk: New ed | Paperback | 9780747265009 | 576 pagina's

For Alex Delaware, this crime is personal: if he couldn't help his former patient in life, he will in death. FLESH AND BLOOD is a fast-paced and complex thriller from New York Times No. 1 bestseller Jonathan Kellerman, and is perfect for fans of Harlan Coben and David Baldacci. '[Kellerman] has shaped the psychological mystery novel into an art form' Lost Angeles Times Book Review When Alex Delaware first saw Lauren Teague she was a sullen teenager with the usual problems: bad grades at school, moody, uncommunicative with her parents - which is why they thought she needed to see a psychologist. Then years later, a shock: at a batchelor party for a fellow doctor, Delaware finds himself uncomfortably watching two strippers going through a degrading display - and one of them is Lauren Teague. And now her mother is pleading for help once again: Lauren has disappeared - and she thinks Delaware can find her. He's not so sure - but when her disappearance turns into a murder investigation, he knows he owes it to the dead girl to find out what demons drove her to such a horrifying end . . .

 

 Levertijd:   1 - 8 dagen

Tweedehands: €10.49
(Inclusief €1,99 servicekosten)

Flesh and Blood (Alex Delaware series, Book 15) Engels | Druk: New ed | Paperback | 9780747265009 | 576 pagina's
TaalEngels
BindwijzePaperback
DrukNew ed
Verschijningsdatumseptember 2002
AfmetingenAfmeting: 19,1 x 10,8 x 3,2 cm
Aantal pagina's576 pagina's
IllustratiesNee
AuteurJonathan Kellerman
UitgeverHeadline Publishing Group
Gewicht300 g
StudieboekNee
Verpakking breedte110 mm
Verpakking hoogte178 mm
Verpakking lengte178 mm



Laat hier je e-mail adres achter en de prijs die je voor het boek wil betalen. Wij laten je dan automatisch weten wanneer het boek voor jouw prijs beschikbaar is.



  Bekijk alle opties  Afrekenen  Voeg toe aan lijst 

Ander aanbod

StaatVerkoperLevertijdPrijs
GoedParticulierUiterlijk 23 april in huis  Bestel voor €10.79  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulier1 - 8 dagen  Bestel voor €10.49  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulier1 - 8 dagen  Bestel voor €10.74  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulierUiterlijk 23 april in huis  Bestel voor €10.74  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulierUiterlijk 23 april in huis  Bestel voor €11.39  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulierOp voorraad. Voor 15:00 uur besteld, donderdag in huis  Bestel voor €12.98  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulier1 - 2 weken  Bestel voor €15.99  Voeg toe aan lijst 
Als nieuwParticulier1 - 2 weken  Bestel voor €19.96  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulier1 - 2 weken  Bestel voor €24.88  Voeg toe aan lijst