Wat is dit voor site? Wij zoeken de goedkoopste boeken op internet. The Bridesmaidvonden we het goedkoopst op Bol.com voor €9.70. We hebben gezocht in nieuwe en tweedehands boeken. Rechtsonderaan de pagina kan je het boek direct bestellen via Bol .com.

The Bridesmaid

Engels | Druk: New edition | Paperback | 9780099681809 | 304 pagina's

Ruth Rendell - 9780099681809

 

Engels | Druk: New edition | Paperback | 9780099681809 | 304 pagina's

Would you kill for love? A breathtakingly tense and taut exploration into the criminal power of love from multi-million copy and SUNDAY TIMES bestselling author Ruth Rendell. Perfect for fans of PD James, Ann Cleeves and Donna Leon. 'Every sentence is appallingly, shockingly convincing . . . a memorably harrowing journey through sick and weak minds, written with a skill that makes it relentlessly gripping' -- The Times 'To read her at her best - and The Bridesmaid is perhaps her best book - is like stepping on to a trundling country bus and feeling it turn into a roller coaster' -- Sunday Times 'Absorbing and unputdownable' -- ***** Reader review 'Ruth Rendell at her very best' -- ***** Reader review 'Couldn't put it down' -- ***** Reader review 'Top class, as usual' -- ***** Reader review ********************************************************************************** Philip Wardman's feminine ideal is the statue of the Roman goddess Flora in his mother's garden. His marble Flora doesn't fade, doesn't alter, doesn't die. But then he meets Senta Pelham, a beautiful, sensual, childlike actress and a living incarnation of the statue. The two embark on a passionate affair that soon becomes dangerous when Senta sets Philip a test; to prove their love, they must each commit the ultimate crime against humanity...

 

 Levertijd:   Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis

Tweedehands: €9.70 (nieuw: €20.00) Besparing: 51 %
(Inclusief €1,99 servicekosten)

The Bridesmaid Engels | Druk: New edition | Paperback | 9780099681809 | 304 pagina's
TaalEngels
BindwijzePaperback
DrukNew edition
Verschijningsdatumapril 1990
Aantal pagina's304 pagina's
IllustratiesNee
Auteur(s)Ruth Rendell
UitgeverCornerstone Digital
Gewicht164 g
StudieboekNee
Verpakking breedte110 mm
Verpakking hoogte178 mm
Verpakking lengte178 mm



Laat hier je e-mail adres achter en de prijs die je voor het boek wil betalen. Wij laten je dan automatisch weten wanneer het boek voor jouw prijs beschikbaar is.



  Bekijk alle opties  Afrekenen  Voeg toe aan lijst 

Ander aanbod

StaatVerkoperLevertijdPrijs
Nieuwbol.com2 - 3 weken  Bestel voor €18.99  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulierOp voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis  Bestel voor €9.70  Voeg toe aan lijst 
RedelijkParticulierOp voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis  Bestel voor €11.89  Voeg toe aan lijst 
RedelijkParticulierOp voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis  Bestel voor €12.98  Voeg toe aan lijst 
GoedParticulierOp voorraad. Voor 14:00 uur besteld, dinsdag in huis  Bestel voor €13.48  Voeg toe aan lijst 
RedelijkParticulier1 - 2 weken  Bestel voor €14.69  Voeg toe aan lijst 
Als nieuwParticulierOp voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis  Bestel voor €16.93  Voeg toe aan lijst 
Als nieuwParticulierUiterlijk 2 juni in huis  Bestel voor €16.94  Voeg toe aan lijst 
RedelijkParticulierOp voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis  Bestel voor €16.94  Voeg toe aan lijst 
NieuwParticulier1 - 2 weken  Bestel voor €20.00  Voeg toe aan lijst